VISCO COOL - pěnová - výška 23cm

Ortopedická matrace s chladivým efektem
  • sedmizónové jádro z FLEXI pěny
  • vrstva VISCO COOL gelu
  • funkční a snímatelný potah TENCEL
  • větrací 3D mřížka
  • nosnost až 140 kg

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 82411
16 980 Kč –71 % 4 990 Kč
Kategorie: Matrace
Nosnost: 140 kg
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, Vhodná na polohovací rošt, Anti alergenní, Snímatelný potah, Antibakteriální, Duté vlákno, Extra textilie, Sendvičová matrace
Výška: 23 cm
VISCO COOL
Akce Výprodej
16 980 Kč –71 %

Nosnou část matrace tvoří 15cm vysoký monoblok ze studené FLEXI pěny o vysoké objemové hustotě. Ten je profilován do sedmi anatomických zón. Jedinečné vlastnosti dodává matraci použití VISCO GEL pěny. Jedná se o zcela jedinečný a dokonale přizpůsobivý materiál s 3D schopností deformace. Díky tomu je rozložení tlaku naprosto dokonalé a šlachy, svaly i klouby se mohou dokonale uvolnit. VISCO GEL navíc udržuje konstantní teplotu těla s matrací a poskytuje chladivý efekt. Jádro matrace je opatřeno vnitřním potahem.

Špičkové vlastnosti matrace VISCO COOL umocňuje snímatelný a pratelný potah opatřený navíc po celém obvodu klimatizační mřížkou. TENCEL tkanina rychle odvádí přebytečnou vlhkost od těla do okolního prostředí.

Použité materiály splňují CE, CertiPur a Öekotex specifikace. Matrace je vhodná na všechny typy podkladů. Její vlastnosti nejvíce ocení osoby citlivé na přehřívání lůžka.

Zpět do obchodu