SOFTLINE - pěnová - výška 24cm

Vzdušná a velice komfortní matrace
  • sedmizónové jádro z FLEXI studené pěny
  • vrstva elastické COMFORT pěny
  • funkční a snímatelný potah DRY-SOFT
  • větrací 3D mřížka po celém obvodu
  • nosnost do 130 kg

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 86420
10 980 Kč –55 % 4 990 Kč
Kategorie: Matrace
Nosnost: 130 kg
Pratelný potah: 60 °C
Tuhost: 2,5
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, Vhodná na polohovací rošt, Snímatelný potah, Antibakteriální, Duté vlákno, Hydroregulace, Termoregulace, Oboustranná, Sendvičová matrace
Výška: 24 cm
SOFTLINE
Akce Výprodej
10 980 Kč –55 %

Jak název napovídá, jedná se o pěnovou matraci, určenou těm, kdo mají v oblibě měkčí lůžko nebo je musí používat ze zdravotních důvodů. Eliminace protitlaku je u tohoto modelu prioritou, spánek je zde velmi pohodlný. Z důvodu zajištění opory páteře jsou pěnové desky profilovány do sedmi anatomických zón. Vrchní vrstva je vyrobena z měkké polyuretanové COMFORT pěny, na povrchu opatřené masážním zvlněním, které pomáhá masírovat svaly a pokožku a umožňuje tak jejich lepší prokrvení. Nosná část je vyrobena z ergonomicky vrstvené elastické FLEXI pěny, kopírující přirozené zakřivení páteře a poskytující jí oporu. Větrání jádra je zajištěno soustavou provzdušňovacích kanálků. Vše je uloženo ve vnitřním ochranném potahu.

Komfortní potah matrace je snímatelný, pratelný, plošně prošívaný, s klimatizační vrstvou dutého mikrovlákna. Po celém obvodu má 3D větrací mřížku. Vyroben je z Q-DRY&SOFT funkční textilie, jejíž největší předností je dokonalé zvládnutí hydroregulace. Rychle odvádí vlhkost od těla do ovzduší a navozuje pocit 100% suchého lůžka. Mimo to má antistatické, antibakteriální a antialergenní účinky. Na dotyk je matrace jemná a hebká.

Použité materiály splňují CE, CertiPur a Öekotex specifikace. SOFTLINE je vhodná na veškeré druhy podkladů.

Zpět do obchodu