PERLA - pěnová - výška 20cm

Kvalitní matrace se snímatelným potahem
  • sedmizónové pěnové jádro
  • vrstva elastické COMFORT pěny
  • snímatelný antibakteriální, pratelný potah
  • tužší matrace pro všechny podklady

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 78444
4 380 Kč –50 % 2 190 Kč
Kategorie: Matrace
Nosnost: 120 kg
Pratelný potah: 60 °C
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, Výhodná cena, Pěnová matrace, Vhodná na polohovací rošt, Anti alergenní, Snímatelný potah, Antibakteriální
Výška: 20 cm
PERLA
Akce
4 380 Kč –50 %

 

PERLA - vynikající, velmi oblíbená, zdravotní matrace

Základem ortopedické matrace PERLA je sedmizónové pěnové jádro, které zajišťuje celou řadu vlastností. V první řadě je to ideální podpora těla podle jeho individuálních potřeb. Tím dochází k uvolnění páteře a její podepření v přirozené poloze. Toto je podmínkou správného fungování krevního oběhu, nervového systému a všech orgánů. Když spíte na matraci PERLA, všechny svaly a šlachy odpočívají a dávají přednost poloze vlastní tělesné křivky. Nic je nenutí, aby bojovaly proti tlaku. Uvolnění svalů během spánku tak umožní nervům, aby se léčily od denního podráždění. Používání matrace PERLA Vám uleví od bolesti hlavy, zad a svalů způsobené stresem a nedostatečným odpočinkem. Podle dosavadního průzkumu při spaní na této matraci jsou méně výrazné přechody v dýchání. Hydro a thermo regulační vlastnosti jsou vylepšeny vrstvami dutého mikrovlákna a netkané textilie, zabraňující přehřívání lůžka a odvádějící přebytečnou vlhkost do ovzduší. Originální design dodává matraci snímatelný a pratelný potah z antibakeriální a antialergenní tkaniny.

Matrace PERLA je vhodná pro všechny typy podkladů, má pevnou a spolehlivou stavbu s dlouhou životností. Použité materiály splňují veškeré CE, Certipur a Öekotex specifikace.  Věříme, že i Vy se budete moci přesvědčit o kvalitě této matrace, který Vám nyní nabízíme za skvělé ceny.
 
 
 
 
 
 
 
Zpět do obchodu