Grace - taštičková - výška 24cm

SÁZKA NA JISTOTU...
  • sedmizónové taštičkové jádro
  • houževnatá konstrukce
  • zapouzdření kvalitní COMFORT pur pěnou
  • snímatelný a pratelný potah
  • SANITIZED úprava pro trvalou hygienu lůžka
  • ochranný potah jádra
  • nosnost do 130 kg
  • nejprodávanější taštičková matrace, tisíce spokojených zákazníků. 

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 264/195
5 990 Kč –55 % 2 690 Kč
Kategorie: Taštičkové matrace
Nosnost: 130 kg
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, CE certifikát, Certifikát Öeko-tex, Výhodná cena, Anti alergenní, Snímatelný potah, Antibakteriální, Duté vlákno, Taštičková matrace, Vhodná na všechny typy podkladů
Výška: 24 cm
Grace
5 990 Kč –55 %

Velmi kvalitní ortopedická matrace houževnaté konstrukce. Základem je taštičkové jádro tvořené vysokým počtem samostatně pracujících taštičkových pružin zapouzdřených ve speciální netkatné textilii. Konkrétně u rozměru 200×90 cm je to 860 taštiček. Tyto jsou rozděleny dle tuhosti do sedmi anatomických zón.

Jádro je opatřeno vrstvami PUR pěny na bocích a COMFORT pěny po obou ložných plochách a má vlastní potah. Použitá COMFORT pěna vysoké objemové hustoty je důležitá z hlediska elasticity a eliminace tlakových bodů. Materiály splňují CE, CertiPUR a Öko-Tex specifikace.

Luxusní je potah matrace – snímatelný, pratelný a plošně prošívaný s vrstvou dutého PES vlákna. Vyroben je ze speciální, na omak příjemné a lehce prodyšné pleteniny s jedinečnou úpravou SANITIZED. SANITIZED svými účinky nabízí komfort, svěžest a hygienu. Velmi efektivně ničí až 95 % mikroorganismů. Omezuje růst bakterií, kvasinek a výskyt prachových roztočů. Vytváří tak čisté prostředí bez zápachů. SANITIZED úprava je trvalá, což znamená, že je funkční po celou dobu životnosti matrace. Matrace Grace má skvělé ortopedické vlastnosti podporující zdravý a plnohodnotný odpočinek. Je určena pro široké spektrum uživatelů, neboť je střední tuhosti, oboustranná a díky SANITIZED potahu vhodná i pro alergiky a astmatiky.

Nejprodávanější taštičková matrace. Tisíce spokojených zákazníků.

grace 2

Zpět do obchodu