Galaxy Power Sleep - pěnová -195x75 cm, výška 23 cm

KOMBINACE Tecnocel + VISCO + PUR PĚNY...
  • sedmizónové ortopedické jádro
  • masážní 3D nopky
  • nosná deska z elastické COMFORT pur pěny
  • exkluzivní potah TENCEL brání přehřívání lůžka
  • na všechny typy podkladů
  • nosnost do 130 kg 

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 45232
6 380 Kč –48 % 3 290 Kč
Kategorie: Matrace
Nosnost: 130 kg
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, CE certifikát, Certifikát Öeko-tex, Vhodná na polohovací rošt, Anti alergenní, Paměťová pěna, Antibakteriální, Hydroregulace, Termoregulace, Excelentní vlastnosti, Sendvičová matrace
Výška: 23 cm
Galaxy Power Sleep
Akce Výprodej
6 380 Kč –48 %

Základem ortopedické matrace Galaxy Power Sleep je nosná vrstva vysoce elastické pěny TECNOCEL s otevřenou buněčnou strukturou. Ta zajišťuje ideální podporu těla podle jeho individuálních potřeb, čímž dochází k uvolnění páteře a její podepření v přirozené poloze. Další důležitou vrstvou je paměťová VISCO pěna eliminující tlakové body a vytvářející ideální tvar lůžka. Povrchová vrstva 3D nopků má patentové chráněné složení s příměsí Blue Gelu, která chrání povrch matrace před přehříváním a zabraňuje tak nadměrnému pocení a návalům tepla.

Dokonalou hygienu a svěžest lůžka zajišťuje exkluzivní snímatelný potah TENCEL. Po obvodu má větrací mřížku pro ještě lepší vzdušnost a je prošitý vrstvou dutého vlákna. Potah TENCEL je velmi příjemný na pokožku, je antibakteriální a antialergický.

Matrace Galaxy Power Sleep je mimořádně odolná, má stabilní formu, což snižuje riziko proležení i při dlouhodobém zatížení. Životnost matrace je několikanásobně vyšší než u jiných matrací. Používání matrace Galaxy Power Sleep Vám uleví od bolesti páteře a svalů, způsobené stresem a nedostatečným odpočinkem.

 

Zpět do obchodu