ERGOLINE - pěnová - výška 26cm

Unikátní konstrukce pro dokonalou oporu páteře
  • sedmizónové jádro z elastické FLEXI pěny
  • podpůrné ortopedické válce
  • funkční a snímatelný potah SILK
  • větrací 3D mřížka po celém obvodu
  • nosnost do 130 kg

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88422
16 980 Kč –65 % 5 990 Kč
Kategorie: Pěnové matrace
Nosnost: 130 kg
Pratelný potah: 60 °C
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, Certifikát Öeko-tex, Vhodná na polohovací rošt, Snímatelný potah, Antibakteriální, Duté vlákno, Extra textilie, Hydroregulace, Sendvičová matrace
Výška: 26 cm
ERGOLINE
Akce Výprodej
16 980 Kč –65 %
  • Ať chceme nebo ne, ať si to uvědomujeme nebo ne, šťastný život každého z nás je výrazně ovlivňován kvalitou spánku

Pokud toužíte po opravdovém zlepšení Vašeho odpočinku, zdraví a životní energie, jste tu správně. Objevte nejnovější generaci matrace ERGOLINE, matraci, která se dokáže dokonale přizpůsobit Vašim individuálním potřebám.

 ERGOLINE vznikla na základě dlouhodobého zkoumání spánkových návyků a fyziologicky individuálních potřeb širokého spektra uživatelů. Výsledky pozorování byly pečlivě vyhodnocovány a zohledněny při jejím vývoji. Konstrukce vyniká pevnou, stabilní stavbou a použitím technologicky nejvhodnějších materiálů. 

ERGOLINE dokáže inteligentně reagovat na individuální parametry uživatele a jejich případné změny v průběhu času. Vlastnosti matrace se průběžně optimalizují aby zajistily dokonalou relaxaci každému.

 Pokud investujete do svého zdraví a pořídíte si tuto jedinečnou matraci, získáte maximum z drahocenného času vymezeného pro Váš spánek.

ERGOLINE je unikátní matrace pro maximální pohodlí, zdravý spánek a relaxaci organismu.

Sedmi zónové ortopedické jádro je tvořeno kombinaci profilovaných pěnových vrstev s velmi dobrou elasticitou, eliminující vznik tlakových bodů. 

Pro optimalizaci vlastností jsou použity pěnové válce o různém průměru a tuhosti. V závislost na poloze spánku tyto vyvíjejí správný protitlak potřebný pro individuálně správné ležení, oporu těla a uvolnění kloubů, šlach a svalů.

Dalším významným benefitem je luxusní potah, plošně prošívaný s vrstvou dutého mikrovlákna. Je vyroben z exkluzivní tkaniny, vyvinuté na základě nanotechnologií. Materiál v sobě spojuje výjimečnou lehkost, hebkost a prodyšnost. Je velice příjemný na omak. Potah zajišťuje dokonalou hygienu lůžka, má antialergenní, antibakteriální a antistresové účinky.

Vzdušnost a optimální termoregulaci při spánku zajišťuje použití vrstev dutého mikrovlákna a zejména široká klimatizační mřížka po celém obvod matrace.

Matrace je koncipována jako oboustranná a je vhodná pro partnerské postele, jelikož dokáže výrazně eliminovat přenos pohybů z jednoho lůžka na druhé.

 

Zpět do obchodu