Anarima- taštičková - výška 22cm

SKVĚLÁ TAŠTIČKOVÁ 3D MATRACE...
  • sedmizónové ortopedické jádro
  • 3D masážní rýhy
  • luxusní potah SANITIZED
  • plošné i tvarové prošívání
  • antialergenní a antibakteriální
  • nosnost do 130 kg

 

 

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 39206
8 390 Kč –58 % 3 490 Kč
Kategorie: Matrace
Nosnost: 130 kg
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, CE certifikát, Certifikát Öeko-tex, Anti alergenní, Antibakteriální, Termoregulace, Taštičková matrace, Nevhodná na polohovací rošt
Výška: 22 cm
Anarima
Akce Výprodej
8 390 Kč –58 %

Skvělá matrace pro široké spektrum uživatelů. Sedmizónové jádro s vysokým počtem speciálně zapouzdřených pružin je zárukou velmi dobré podpory Vašeho těla. Ložná vrstva je tvořena kombinací COMFORT pěny a PUR pěny pro doladění elasticity a snížení rizika vzniku tlakových bodů. Tato vrstva je na více tvarovaná s 3D rýhami. Ty zajistí masáž těla a podpoří tak prokrvení pokožky a relaxaci svalstva. Povrchová vrstva je na více také profilově upravená do pěti anatomických zón. Jádro matrace má interní potah. Materiály splňují CE, Certipur i Öko-Tex normy.

Potah je velmi komfortní, snímatelný a pratelný. Je vyroben se Sanitized úpravou. Výhodou použití Sanitized je hygienická svěžest a příjemný pocit při kontaktu s textilií. Sanitized trvale zabraňuje růstu a množení bakterií, kvasinek, plísní a roztočů a tím zajišťuje funkčnost vlákna. Hygienická funkce Sanitized je trvalá a tak mohou dokonce i astmatici dýchat a spokojeně spát.

Matrace není vhodná na polohovatelné rošty.

 

Zpět do obchodu